Lietuvos mokslo periodikos asociacija inicijavo Lietuvos mokslo žurnalų katalogo leidybą lietuvių ir anglų kalbomis (du atskirus leidinius). Katalogas buvo pristatytas ir nemokamai platinamas Vilniaus knygų mugėje. Katalogas taip pat bus pristatytas vienoje iš žinomiausių pasaulyje Londono tarptautinėje knygų mugėje 2011 m. balandžio 11–13 dienomis.

Siekiame, kad apie Lietuvos mokslo žurnalus ir juose skelbiamus mokslo tyrimų rezultatus sužinotų kuo daugiau Lietuvos ir užsienio mokslininkų, todėl katalogas bus platinamas ir Lietuvoje bei užsienyje vyksiančiose tarptautinėse konferencijose.

Mes tikime, kad plati sklaida svarbi ir Jūsų leidžiamiems žurnalams, todėl būtume dėkingi jeigu informuotumėte mus el. paštu [email protected] apie Jūsų institucijoje vyksiančias konferencijas (kuriose mes galėtume nemokamai platinti katalogą) ir taip prisidėtumėme prie Lietuvos mokslo žurnalų populiarinimo,

78 Lietuvos mokslo žurnalai susidomėjo teikiamomis galimybėmis prisistatyti Lietuvos ir užsienio akademinei bendruomenei ir pateikė paraiškas dalyvauti kataloge.

Žurnalai kataloge skirstomi pagal mokslo sritis, kataloge pateikiama svarbiausia informacija apie kiekvieną žurnalą. Siekiant padaryti katalogą prieinamą dar platesniam skaitytojų ratui, katalogo PDF failus galite atsisiųsti lietuvių k. ir anglų k.

Akimirkos iš Lietuvos mokslo žurnalų katalogo pristatymo Vilniaus knygų mugės metu

LMZ_katalogas_2011_Litexpo_3

LMZ_katalogas_2011_Litexpo_2

LMZ_katalogas_2011_Litexpo_1