Apie kolegiją

Vilniaus verslo kolegija pradėjo veiklą 1989 metais kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. Nuo 2007 metų Vilniaus verslo kolegija – aukštoji akredituota mokykla, turinti teisę suteikti profesinio bakalauro laipsnį. Jau nuo 2013 metų net 90 % absolventų sėkmingai įsidarbina, įkuria ar vysto savo verslą. Pagrindinės studijų programos – Verslo vadyba ir marketingas Team academy metodu, E-verslas, Logistikos verslas, Programavimas ir finansinės technologijos, Žaidimų kūrimas, Interaktyvios medijos ir technologijos.

Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 20 d.

Mokslo žurnalas

Applied Business: Issues & Solutions

ISSN 2783-6967 (online)

Vyr. redaktorius  doc. Alytis Gruodis (Vilniaus Verslo Kolegija, Lietuva)

Tarptautinis žurnalas Applied Business: Issues & Solutions  (įsteigtas 2022 m.) yra leidžiamas du kartus per metus anglų kalba. Žurnalas skirtas naujoms koncepcijoms, naujoms įžvalgoms apie pasiekimus, vystantis taikomojo verslo, FinTech ir švietimo inovacijų technologijoms.

Pagrindinis žurnalo tikslas – skatinti ir skleisti naujoves ir naujausias skaitmenines technologijas bei metodikas moksliniuose tyrimuose humanitarinių, socialinių, fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslų srityse. Pagrindinis dėmesys skiriamas naujumui, vadinamajai paradigmos „pirmajai idėjai“ taikant tarpdisciplininį požiūrį įvairiose srityse:  taikomasis programavimas, verslo plėtra, mokymo ir mokymosi įrankių kūrimas. Skelbiama medžiaga (derinant teorines prielaidas ir jų praktinius pritaikymus) apima šias mokslo sritis: Informatika, Kompiuterių inžinerija, Vadyba, Ekonomika, Sociologija, Edukologija, Komunikacija ir informacija bei jų tarpdisciplininė simbiozė. Siekiant įvertinti straipsnio mokslinę kokybę, visa publikacijai pateikta medžiaga (atvejų analizės, trumpos ataskaitos, apžvalginiai straipsniai ir  pilnos apimties moksliniai darbai) yra recenzuojami dviejų ar trijų nepriklausomų recenzentų.