Lietuvos mokslo periodikos asociacija inicijavo Lietuvos mokslo žurnalų katalogo leidybą lietuvių ir anglų kalbomis (du atskirus leidinius). Katalogas buvo nemokamai platinamas populiarių tarptautinių Londono ir Frankfurto bei Vilniaus knygų mugių metu bei tarptautinėse konferencijose (daugiau apie platinimą).

2011 metų  Lietuvos mokslo žurnalų  katalogo  lietuvių kalba  [ PDF ].

2011 metų  Lietuvos mokslo žurnalų  katalogo anglų kalba [ PDF ].

2011 metais 78 Lietuvos mokslo žurnalai susidomėjo teikiamomis galimybėmis prisistatyti Lietuvos ir užsienio akademinei bendruomenei ir pateikė paraiškas dalyvauti kataloge. Žurnalai kataloge skirstomi pagal mokslo sritis, kataloge pateikiama svarbiausia informacija apie kiekvieną žurnalą.  Daugelis žurnalų, bendradarbiaudami rengiant 2011 metų katalogą, patobulino ne tik savo žurnalų tinklalapius, gavo naudingų patarimų, bet ir praplėtė juos indeksuojančių duomenų bazių  sąrašą. Siekiame, kad apie Lietuvos mokslo žurnalus ir juose skelbiamus mokslo tyrimų rezultatus sužinotų kuo daugiau Lietuvos ir užsienio mokslininkų, todėl katalogas bus platinamas ir Lietuvoje bei užsienyje vyksiančiose tarptautinėse konferencijose.

Mes tikime, kad plati sklaida svarbi ir Jūsų leidžiamiems žurnalams, todėl būtume dėkingi jeigu informuotumėte mus el. paštu [email protected] apie Jūsų institucijoje vyksiančias konferencijas (kuriose mes galėtume nemokamai platinti katalogą) ir taip prisidėtumėme prie Lietuvos mokslo žurnalų populiarinimo.